Люстра HOLLY на 12 біло-чорних плафонів у хромовому корпусі

- В наличии
- Код: S016/12 CH+BK+WT
6 815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція люстр HOLLY на 12 плафонів (6 білих з цоколем G9 і 6 чорних декоративних) у корпусі кольору хром. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці підвісні люстри прекрасно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | S 28G/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 6 815 ₴








