Видовжена люстра Gemo Led у білому каркасі 120 см

- Нет в наличии
- Код: H18L-1200 WT
3 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна видовжена підвісна люстра Gemo Led у білому металевому каркасі довжиною 120 см. Ширина корпусу 15 см. Люстра має 3 режими освітлення. Потужність 56 Вт (28 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 56 w |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 18 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 3 785 ₴







