Підвісна LED люстра Sunnysky у золотому корпусі

-15%
- В наличии
- Код: TG01D60
9 485 ₴
8 062,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана підвісна LED люстра у металевому корпусі золотого кольору на 3 режими освітлення. Потужність люстри - 18 Вт. В комплекті до люстри є пульт. Висота люстри регулюється від 40 до 150 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunnysky |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | TG 01C60 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 062,25 ₴










