Світильник підвісний з хромованим плафоном

-20%
- В наличии
- Код: MJ113-200
2 495 ₴
1 996 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірний стельовий світильник-підвіс має винятковий скляний плафон, розміром 25х20 см. Ви будете насолоджуватися привабливим світінням цього скляного хромованого плафона.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25х20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 996 ₴







