LED світильник круглий підвісний у чорному корпусі

- В наличии
- Код: 1015-500 P BK
3 855 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний LED світильник у металевому корпусі, діаметром - 47 см. Ця модель представлена у двох кольорах: білий та чорний. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 55 Вт (27 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 47 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 55 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 1015-500 P |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 47 |
- Цена: 3 855 ₴







