Видовжена срібна дизайнерська люстра ALMA з кристалами

- В наличии
- Код: NO4-1000L CH
10 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена дизайнерська люстра ALMA зі скляними кришталевими палочками у металевому корпусі кольору хром на 15 ламп. Модель доступна у довжині корпусу 100 см. Серія підвісних люстр ALMA - це сучасна класика, що доповнює інтер'єр та робить його вишуканим та водночас елегантним. Ця серія включає підвісні кільцеві люстри у металевому корпусі кольору хром (діаметр 60, 80 см та подвійна - 60+80 см), підвісний круглий світильник та видовжену люстру (довжина 100 см).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х2,5 см |
| Серия | NO 4 CR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 10 715 ₴







