Люстра на 10 подвійних плафонів із елементами чорної екошкіри

- В наличии
- Код: S865/10 BK
10 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 11х10 см. Загальний діаметр люстри - 85 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 40 до 80 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір плафона | 11х10 см |
| Розмір стельової основи | 6х12 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 10 435 ₴








