Підвісний світильник Transparent Bubbles на 13 плафонів з металевою ниткою

-10%
- В наличии
- Код: 371/13
9 205 ₴
8 284,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем. Світильник на 1, 3, 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині. Висота регулюється завдяки металевим тросам. В комплекті є лампи 3 Вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Количество ламп | 13 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | 371 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 8 284,50 ₴




