Сучасний світильник в корпусі білого кольору на 4 янтарних плафони

- В наличии
- Код: 12682/4 WT+AM
2 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (Ø50×23 см) гармонійно поєднується з внутрішніми скляними плафонами (розмір 15х12 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота світильника регулюється від 25 до 95 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 23 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Серия | 12682 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 2 625 ₴




