Настінне бра Liberty із латунною фурнітурою

- В наличии
- Код: WB11-250*250 BK+GD
2 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра Liberty в чорному кольорі корпусу із латунною фурнітурою.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 025 ₴








