Люстра із кришталевим камінням на 8 ламп

- Нет в наличии
- Код: MJ136/8 BK
11 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це велична та вишукана люстра з неповторним дизайном пташиної клітини. Лампи у формі свічок у канделябрах із кришталевим камінням неймовірно проглядаються через строгий металевий корпус. Суворий і водночас казковий вигляд люстри створить атмосферу загадки у вашому інтер'єрі. Ця люстра стане не тільки джерелом приємного для очей світла, а й чудовою прикрасою кімнати. Серія люстр у чорному металевому корпусі із підвісним кришталевим камінням всередині представлена у двох розмірах: 55х35 см - 4 лампи 78х45 см - 8 ламп
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Серия | MJ 136 |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 11 595 ₴






