Підвісна срібна кільцева люстра PAUILLAC 60 см 6 плафонів

-30%
- В наличии
- Код: MJ106-600
11 325 ₴
7 927,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра дизайнерська PAUILLAC виконана у дусі європейського мінімалізму з використанням плафонів із прозорого скла (цоколь Е14), розташованих на плоскому металевому каркасі. Діаметр люстри - 63 см. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 25 см, максимальна висота: 85 см. Модель доступна в 2-х розмірах, діаметром: 60 см (6 плафонів) та 80 см (8 плафонів).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 63 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | MJ 106 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 63 |
- Цена: 7 927,50 ₴








