Дизайнерський чорний світильник в американському стилі FAIRY

-40%
- В наличии
- Код: SC9/5 BK
10 955 ₴
6 573 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський світильник в американському стилі FAIRY представлений у двох кольорах корпусу: латунь та чорний. Діаметр світильника по зовнішньому краю металевого корпусу - 45 см. Кріплення монтажна планка 6 см + дюбель. Особливістю даної моделя світильника є можливість його кріплення як на стелю так і на стіну.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Производитель | Fairy |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7 |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 5х4 см |
| Розмір стельової основи | 6х6 см |
| Серия | SC 9/5 |
| Тип крепежа | дюбель |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 6 573 ₴






