Бра з білим плафоном в латунному корпусі

- Нет в наличии
- Код: WJ57/1 AB
2 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра із вимикачем в металевому корпусі з білим матовим плафоном, діаметром 12 см. Ця модель бра доступна у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 32 |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 24х6х3 см |
| Серия | WJ 56/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 365 ₴








