Кришталеве бра у латунному каркасі

- Нет в наличии
- Код: WS151/2 AB
1 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталевий настінний світильник-бра у латунному каркасі з скляними прозорими трубочками
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Длина | 53 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 22x12x4 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 1 795 ₴








