Бра Arcola в мінімалістичному латунному корпусі

- В наличии
- Код: WJ56/1 AB
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра Arcola із вимикачем в металевому корпусі з білим матовим плафоном, діаметром 10 см. Ця модель бра доступна у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Длина | 17 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | WJ 56/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 315 ₴







