Видовжена біла LED люстра з 2 конусними плафонами

- В наличии
- Код: MJ114 WT
5 585 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED люстра у металевому каркасі з двома конусоподібними плафонами розміром 14х15 см (цоколь Е27) з нейтральним денним світлом. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Люстра доступна у двох довжинах: 100 см та 120 см; та у двох кольорах металевого корпусу: чорний та білий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 30Вт |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 14х15 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 114 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 5 585 ₴








