Люстра підвісна кільцева на 15 білих плафонів

-10%
- В наличии
- Код: SG48/15 BK+WT
8 305 ₴
7 474,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра підвісна кільцева у чорному металевому корпусі із 15 білими плафонами. Загальний діаметр люстри - 75 см (діаметр кільця 55 см).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | SG 47 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 |
- Цена: 7 474,50 ₴






