Видовжений срібний підвіс з кришталевими камінчиками Ilfari Crystals

- Нет в наличии
- Код: MJ1031/1 CH
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжений підвіс з кришталевими камінчиками у металевому корпусі кольору хром. Це модель підвісного світильника, яка підкреслить вишуканість будь-якого інтер'єру. Розмір корпусу підвісного світильника - 30х10 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 205 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 80 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 6x2,5 см |
| Серия | NO 4 CR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 3 295 ₴








