Бра Ravello з витонченими скляними паличками H40

- Нет в наличии
- Код: WS146/2 S
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей настінний світильник Ravello є квінтесенцією ар-деко, відтворюючи його позачасову елегантність та розкіш. Унікальність моделі полягає в інноваційному механізмі, який дозволяє адаптувати візуальний вигляд світильника залежно від настрою або інтерʼєрних потреб. Світильник оснащений вишуканими скляними паличками, розробленими для надійної роботи при поворотних рухах, що додає йому функціональності та стилю. Бра на дві лампи, цоколь Е14. Кріплення монтажна планка 10 см (2 кріплення, відстань 30 см). Ця модель бра доступна у двох розмірах корпусу, довжиною: 40 та 60 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 40х10х3 см |
| Серия | WS 146 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 125 ₴










