Біла LED люстра з акриловими кульками

- Нет в наличии
- Код: 901-600 WT LED
6 245 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра з білими матовими акриловими кульками (діаметром 8 см) у металевому каркасі, діаметром 60 см. Потужність 82 Вт ( 41 Вт тепле та холодне світло). Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту від 25 до 130 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 82 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 901-600 WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 245 ₴






