Підвісний світильник Fuji LED у золотому корпусі

-15%
- В наличии
- Код: MJ103/1 GD
2 955 ₴
2 511,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Fuji LED у двох кольорах корпусу: чорний та золотий. Розмір корпусу - 9х5 см. Діаметр плафон - 10 см. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла. Потужність 6 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 103/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 511,75 ₴








