Підвісний світильник Extra Medium 2

- В наличии
- Код: MJ126/1 BK
1 055 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників Extra представлена у трьох різних конусоподібних формах: Small (20x17 см), Medium (29х19см) та Large (25х42 см). Завдяки такій різноманітності розмірів їх можна чудово комбінувати між собою створюючи чарівну світлову композицію. Підвіси у цій серії виготовлені із металу чорного кольору з цоколем Е27.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 29 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 124 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19 |
- Цена: 1 055 ₴







