Люстра дизайнерська з прозорими плафонами ABBY

-15%
- В наличии
- Код: MJ127 BK
13 985 ₴
11 887,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра дизайнерська ABBY у чорному металевому корпусі з прозорими плафонами. Ця модель люстри водночас є мінімалістичною та вишуканою, розкішною та простою. Вона стане чудовим доповненням сучасного інтер'єру. Модель доступна у 2-х варіаціях: на 6 та 8 плафонів. Діаметр люстри - 60 см. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 55 см, максимальна висота: 105 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х8 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 11 887,20 ₴







