Дизайнерський латунний підвіс HEARDY

- Нет в наличии
- Код: MJ112/1 GD
2 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвіс HEARDY у металевому корпусі із скляним циліндричним плафоном на одну лампочку. Розмір скляного корпусу - 25х7 см. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Ця модель підвісного світильника представлена у двох кольорах металевого каркасу: латунь та хром.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 112/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 2 785 ₴





