Витончений світильник Bloom

- В наличии
- Код: D2356
2 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно ніжний та витончений світильник у вигляді закритого бутону магнолїї Світильник складається з металевого корпусу золотого кольору та білих пелюсток, які виготовлені з якісного глянцевого фарфору
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 225 ₴










