Круглий срібний дизайнерський підвіс ALMA з кристалами

- В наличии
- Код: NO4/1-240 CH
3 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круглий дизайнерський підвіс з кристалами підкреслить вишуканість будь-якого інтер'єру. Він оснащений 8 лампами в цоколі G4. Діаметр підвісної кришталевої частини - 25 см. Ця модель підвісного світильника є у двох кольорах корпусу: золото та хром.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 140 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Серия | NO 4 CR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Шар |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 775 ₴







