Підвісний світильник із смарагдовим склом

- Нет в наличии
- Код: AT435
4 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірний підвіс, що поєднує металевий корпус в кольорі латунь та смарагдове скло. Розмір корпусу 30х20 см, цоколь G9.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 045 ₴










