Видовжена люстра Hubble Bubble

-30%
- В наличии
- Код: D8345L-1100
8 325 ₴
5 827,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра Hubble Bubble в чорному корпусі з білими матовими плафонами
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 30 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Розмір упаковки | 122х25х16 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 8345 |
| Тип крепежа | Металевий трос |
- Цена: 5 827,50 ₴






