Люстра видовжена Blowball із декоративними гілочками

- Нет в наличии
- Код: Md9050L-900 CH
8 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра видовжена із декоративними гілочками у металевому корпусі кольору хром. Довжина корпусу люстри 92 см, ширина - 40 см. Висота регулюється від 45 до 115 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 92 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 8 995 ₴








