Люстра з прозорими та янтарними плафонами

-35%
- В наличии
- Код: AG09/16
9 585 ₴
6 230,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра з прозорими та янтарними плафонами у золотому металевому корпусі. Діаметр люстри 70 см. Висота регулюється від 75 до 110 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 16 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 6 230,25 ₴










