Led світильник Tube&Ball із латунною кулькою у двох формах

- В наличии
- Код: MD7044-900 HA/VA
3 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісні світильники з вбудованими світлодіодами у вертикальній та горизонтальній формі. В моделі в білому кольорі трубки із латунною кулькою розсіювачем є видовжений корпус з вбудованими світлодіодами потужністю 16 вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | A 248-900 |
| Сторона | Горизонтальна |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Ширина | 10 |
- Цена: 3 125 ₴










