Світильник підвісний із фатиновим абажуром

- Нет в наличии
- Код: MD9118-680
2 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник дизайнерський підвісний у білому металевому корпусі із фатиновим абажуром на одну лампочку в цоколі Е27.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 40х40х20 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 2 375 ₴









