Світлодіодний світильник з вертикальним кругом у двох розмірах

-20%
- В наличии
- Код: MD9001-200S
3 615 ₴
2 892 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія світлодіодних бра із підвісним металевим латунним кругом у двох варіантах: вертикальний та горизонтальний круг. Вони чудово поєднуються між собою та створюють неймовірну світлову композицію. Цей вертикальний світильник доступний у двох розмірах світлового корпусу, діаметром: 20 та 30 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 195 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | MD 9001-200S |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 2 892 ₴









