Світильник підвісне коло d35 см

- Нет в наличии
- Код: MD8001-350
3 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна колекція світлодіодних світильників з підвісним колом у стилі модерн. Ця серія світильників у латунному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різним діаметром кола (35 та 55 см). Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 до 200 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MD 8001 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 3 525 ₴








