Світильник Gaia з хромованим напиленням на плафоні

- В наличии
- Код: 0632/1 CH
2 555 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірний стельовий світильник-підвіс Gaia має винятковий скляний абажур зі скошеними гранями у формі діаманта. Ви будете насолоджуватися привабливим світінням цього скляного плафона, яке змінюється залежно від кута, з якого ви на нього дивитесь. Комплектація даного світильника доповнена окремим прозорим кабелем, який можна відрегулювати під час встановлення відповідно до висоти стелі. Ця модель світильника представлена у двох кольорах напилення скляного плафона: золотий та хромований.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Хромоване напилення |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25х30 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Серия | 0632/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 555 ₴






