Люстра із декоративними графітовими пластинами

- В наличии
- Код: AT18/7
6 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана люстра із декоративними графітовими пластинами діаметром 65 см. Корпус метал кольору рожеве золото. Декоративні графітові пластини розміром 34х18 см / 34х16 см. Висота люстри регулюється завдяки додатковим трубкам довжиною 20 см та 30 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Мідь (рожеве золото) |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 6 955 ₴








