Люстра на 6 плафонів із латунною фурнітурою

-15%
- В наличии
- Код: YG8132-6
4 265 ₴
3 625,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра стельова в металевому корпусі на 8 плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри 72 см. Довжина ріжків 18 см. Ця модельлюстри представлена у двох комплектаціях: на 6 або 8 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 55 |
| Длина | 72 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 72 |
- Цена: 3 625,25 ₴









