Люстра на 8 плафонів із латунною фурнітурою

-15%
- В наличии
- Код: YG8132-8
5 235 ₴
4 449,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра стельова в металевому корпусі на 8 плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри 75 см. Довжина ріжків 20 см. Ця модельлюстри представлена у двох комплектаціях: на 6 або 8 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 65 |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75 |
- Цена: 4 449,75 ₴







