Чорний світильник із подвійним янтарним плафоном

- Нет в наличии
- Код: AA330/1 BK+AM
1 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із подвійним янтарним плафоном у металевому корпусі чорного кольору. Ця модель світильника представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 22х15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | AA 330/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 925 ₴








