Латунна люстра на 8 плафонів із чорною фурнітурою

- Нет в наличии
- Код: 2001/8
3 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Латунна люстра на 8 плафонів із чорною фурнітурою. Діаметр люстри 95 см. Довжина ріжків 30 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 95 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 95 |
- Цена: 3 895 ₴









