Підвісний світильник білий плафон із золотою пластиною у двох розмірах

- Нет в наличии
- Код: MD8071
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
У продажі є два види світильників з даної колекції, а саме діаметром 31 см та 42 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Тип светильника | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 3 645 ₴









