Підвісний світильник Bubble Round у чорному корпусі

- В наличии
- Код: 690/25 BK
8 005 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр кільця-основи - 45 см, діаметр кільця з плафонами - 65 см, ширика кільця з плафонами - 20 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 25 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Серия | 690/25 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 8 005 ₴







