Класична люстра на 6 ламп із кришталевими підвісами

-15%
- В наличии
- Код: AT23/6
6 395 ₴
5 435,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класична люстра на 6 ламп із кришталевими підвісами діаметром 60 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 435,75 ₴






