Бра з білим матовим або прозорим плафоном

- В наличии
- Код: WDE17/1 L BK+WH (лівий)
2 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наче планета в космосі cамобутня модель бра з білим матовим плафоном, що розмістився на чорному корпусі з латунною фурнітурою.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.15 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 41х25х20 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 |
- Цена: 2 285 ₴










