Підвісний елегантний світильник FEAST

- В наличии
- Код: DE6C-400
4 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Така модель подарує вам відчуття затишку та комфорту завдяки неймовірному дизайну у вигляді пір'їни з декором скляних трубок. Модель доступна у розмірі корпусу 37х20 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 37 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Світлова температура | 4500К |
| Серия | D 2040 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 345 ₴










