Видовжена чорна LED люстра-хвиля у стилі хай-тек в двох розмірах

- В наличии
- Код: H23L BK
3 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія видовжених підвісних LED люстр-хвиль представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см) та двох кольорах металу (білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 56 Вт 120 см - 65 Вт
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 65 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х7х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 33L BK |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 3 905 ₴






