Підвісна люстра із прозорими камінчиками

- Нет в наличии
- Код: As123/800
22 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в чорному металевому корпусі із прозорими камінчиками. Модель доступна у круглому корпусі діаметром 75 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 135 см |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 33 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 75 |
- Цена: 22 295 ₴






