Світильник з 24 прозорими плафонами-кулями різного діаметру

- В наличии
- Код: AT32/24R BK+CL
12 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото Світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на білому або чорному кольорі корпусу Модель представлена в двох розмірах: на 15 плафонів та на 24 плафони
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 24 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | AT 32 BK |
| Тип крепежа | 2 металеві троси |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120 |
- Цена: 12 235 ₴




