Дизайнерська золота LED люстра на 3 кільця

- Нет в наличии
- Код: CO5/40+60+80
12 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра у металевому корпусі золотого кольору із трьома кільцями діаметром 40, 60 та 80 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 68 w |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CO 5 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 80 |
- Цена: 12 645 ₴




